آموزش وردپرس

گزارش فعالیت های انجمن

گزارش فعالیتهای انجمن در طی یکسال اخیر

تشکیل کمیته های مختلف بر اساس نوع مسائل انجمن که این کمیته ها موظف شدند با مشورت با سایر اعضاء و جمع آوری نظرات آنها مشکلات را آنالیز کرده و برای رفع این مشکلات با سازمانها و وزارتخانه های مربوطه ارتباط برقرار نمایند.

این کمیته ها عبارتند از : کمیته صنفی ، کمیته علمی ، کمیته اخلاق پزشکی و کمیته فناوری اطلاعات

اهم فعالیت های کمیته های فوق به شرح زیر میباشد:

  1. مکاتبه با وزیر محترم بهداشت در خصوص تعدیل تعداد فارغ التحصیلان این رشته برای جلوگیری از بیکاری آنها : آقای وزیر نامه را به آقای دکتر لاریجانی ارجاع دادند تا کارگروهی جهت ارزیابی تعداد دستیار مورد نیاز و توزیع دستیار تشکیل شود همچنین در مورد ترکیب کمیته توصیه نمودند.
  2. مکاتبه با وزیر محترم بهداشت برای تعدیل و کدگزاری تعرفه های پزشکی هسته ای: آقای وزیر دستور دادند تا با محوریت آقای دکتر زاکانی در شورای عالی بیمه بازنگری شود.
  3. مکاتبه با وزیر محترم بهداشت در رابطه با کارانه اعضاء هیئت علمی: آقای وزیر نامه را به آقای دکتر آقاجانی ارجاع نموده و دستور اکید دادند تا مشکل حل شود.
  4. مکاتبه در خصوص سطح بندی و درخواست از وزیر برای تشکیل کمیته ای متشکل از کارشناسان وزارت بهداشت به همراه نمایندگان انجمن پزشکی هسته ای برای اصلاح قوانین سطح بندی: آقای وزیر ضمن ارجاع نامه به معاونت درمان دستور دادند تا جلسه ای تشکیل شود و موضوع پیگیری شود.
  5. مکاتبه با وزیر محترم بهداشت در خصوص جلوگیری از برون سپاری بخش پزشکی هسته ای به افراد غیر پزشک و درخواست لغو قرارداد با این افراد و سپردن این بخشها به فارغ التحصیلان پزشکی هسته ای: آقای وزیر نامه را به آقای دکتر آقاجانی ارجاع داده و دستور دادند تا کارگروهی برای تصمیم گیری تشکیل شود.

سایر فعالیتهای انجمن :

  • پیگیری جدی در خصوص PET-CT
  • بازسازی وب سایت
  • مذاکره با انرژی اتمی در خصوص مشکلات مربوطه

درباره ی غلامعلی یوسفی

همچنین ببینید

نامه رئیس انجمن پزشکی هسته ای به سازمان جهانی بهداشت درخصوص تحریم شرکت پارس ایزوتوپ

فایل PDF: WHO      Declaration


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به انجمن پزشکی هسته ای ایران میباشد.1392-1396 javadhosseinpour67@gmail.com